Warning: Undefined variable $timber_post in /usr/home/Networkway/domains/carspapremium.pl/public_html/wp-content/themes/CarSpa/oferta-single.php on line 26 Warning: Attempt to read property "ID" on null in /usr/home/Networkway/domains/carspapremium.pl/public_html/wp-content/themes/CarSpa/oferta-single.php on line 26 Renowacja reflektorów i polerowanie szyb – CAR SPA
Renowacja reflektorów i polerowanie szyb – CAR SPA

Renowacja reflektorów i polerowanie szyb

Zachowanie przejrzystości lamp samochodowych wpływa nie tylko na estetykę samochodu, ale również na bezpieczeństwo podczas jazdy.

W tym celu wykonujemy renowację zniszczonych i zmatowiałych reflektorów podobną techniką jak podczas korekty lakieru. Polega ona na usunięciu wszelkich niedoskonałości z powierzchni lampy jak rysy i zmatowienia. Maszynowe polerowanie lamp umożliwia usunięcie zarysowań i zmatowień, które powstały w wyniku czynników atmosferycznych.  W celu utrzymania długiego efektu po regeneracji reflektorów nakładamy powłokę ceramiczną.

Jesteśmy również w stanie skutecznie usunąć zarysowania po wycieraczkach z przednich szyb samochodowych. Następnie, aby wydłużyć efekt, nakładamy warstwę ochronną i aplikujemy tzw. niewidzialne wycieraczki.