CAR SPA – CAR SPA

CAR SPA

Jak możemy zadbać o Twój samochód? Oto kilka możliwości:

Jesteśmy profesjonalnym studiem pielęgnacji pojazdów, w którym Twój samochód ma szansę odzyskać dawny, zachwycający i nieskazitelny wygląd, bez względu na jego wiek oraz przebieg. Sprawimy także by świetny efekt trwał jak najdłużej. W wykonywaną przez nas pracę wkładamy ogrom zaangażowania i pasji, a zadowolenie Klienta to dla nas priorytet. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz dbałość o każdy szczegół. Proponujemy szeroki wachlarz usług oraz fachowe doradztwo.

Mycie ręczne
zapewniamy bezpieczne mycie ręczne wszystkich pojazdów metodą na dwa wiadra z separatorami brudu co pozwala nam zapewnić całkowitą ochronę lakieru przed zarysowaniami. Oczywiście takie mycie poprzedzone jest nałożeniem aktywnej piany z odpowiednim PH do danego lakieru czy powłoki. Całość procesu odbywa się przy użyciu wody osmotycznej pozbawionej jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Usuwanie insektów i asfaltu
do usuwania insektów czy zabrudzeń ze smoły używamy parownicy specjalnej chemii, która praktycznie w 100% usuwa wszelkie zanieczyszczenia a to pozwala nam na eliminację zbędnego tarcia lakieru co prowadzi często do jego uszkodzenia. Wykonujemy również deironizację lakieru, która pozwala na pozbycie się
metalicznych zabrudzeń z jego powierzchni. W ten sam sposób dbamy również o felgi aluminiowe.