CAR SPA – CAR SPA

CAR SPA

Jak możemy zadbać o Twój samochód? Oto kilka możliwości:

Jak możemy zadbać o Twój samochód? Oto kilka możliwości:
Istnieje w naszej ofercie wiele usług, które możemy wykonać w celu poprawy wyglądu Twojego samochodu. Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.
Niezależnie od tego, jakie opcje wybierzesz, gwarantujemy najwyższą jakość każdej wykonanej usługi.
Oto kilka możliwości:

Mycie ręczne

Zapewniamy bezpieczne i wydajne mycie samochodów oraz wszystkich pojazdów metodą na dwa wiadra z separatorami brudu, co pozwala nam zapewnić całkowitą ochronę lakieru przed zarysowaniami.
Oczywiście mycie samochodu poprzedzone jest nałożeniem aktywnej piany z odpowiednim PH do danego lakieru lub powłoki. Całość procesu odbywa się przy użyciu wody osmotycznej pozbawionej jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Usuwanie insektów i asfaltu

Zabrudzenia na aucie spowodowane insektami oraz zaschnięte resztki asfaltu, smoły i żywicy są niezwykle trudne do usunięcia domowymi środkami bez uszkodzenia lakieru.
Do pozbycia się tego typu zabrudzeń i dokładnego wyczyszczenia samochodu używamy parownicy oraz specjalnej chemii, która niemalże w 100% usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Stosowana przez nas metoda, pozwala na eliminację zbędnego tarcia powłoki  lakieru, która często prowadzi do jego uszkodzenia.
Metaliczne zabrudzenia znajdujące się na powierzchni samochodu usuwamy za pomocą deironizacji lakieru. W ten sam sposób jesteśmy w stanie zadbać również o felgi aluminiowe.