O firmie – CAR SPA

O firmie

O firmie

Od wielu lat prowadzimy profesjonalne studio pielęgnacji pojazdów, w którym Twój samochód ma szansę odzyskać dawny, zachwycający i nieskazitelny wygląd. Bez względu na to, jaki ma przebieg i wiek, sprawimy, że odzyska swój dawny blask, a efekty będą widoczne jeszcze długo po wykonanej usłudze.

 

 

Auta zastępcze

Na czas wykonywania usługi gwarantujemy auto zastępcze, które otrzymasz od nas bez dodatkowych opłat.
W celu zapewnienia najwyższego komfortu naszym klientom, oferujemy również usługę Door to Door. Jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie pojazd oraz odstawić auto pod sam dom lub w wyznaczone miejsce po zrealizowanej usłudze.

Szanowni Klienci,

Jestem związany z branżą motoryzacyjną od ponad 25-ciu lat. Postanowiłem wykorzystać całą moją wiedzę popartą Certyfikatami i zdobytym dotychczas doświadczeniem do otwarcia Salonu zajmującego się profesjonalną sprzedażą samochodów używanych klasy PREMIUM. Oferuję auta w bardzo dobrym stanie technicznym, kupione w Polskich salonach Dealerskich lub sprowadzone z pewnych i sprawdzonych źródeł krajów UE. Przed zakupem daje Państwu możliwość sprawdzenia stanu technicznego pojazdu w dowolnie wybranej Stacji Obsługi Pojazdów. Współpracuję z wieloma instytucjami finansowymi dzięki którym wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem, kredytem lub leasingiem wymarzonych przez Państwa aut załatwiamy na miejscu. Ponadto istnieje możliwość zlecenia mi wyszukania wybranego przez Państwa samochodu. Możliwe jest także odkupienie lub pozostawienie w rozliczeniu Państwa auta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich zadowolonych klientów postanowiłem w tym roku otworzyć PROFESJONALNE CAR SPA DETAILING.

 

Serdecznie zapraszam

 

Z wyrazami szacunku
Hubert Gamalczyk
HG Motors Car Dealership
Dealer Samochodów Premium