Detailing – CAR SPA

Detaling

Zgodnie z ideą auto detailingu jesteśmy w stanie nie tylko kompleksowo zadbać o renowację samochodu od środka i na zewnątrz, ale odnowić każdy jego element, aż do uzyskania efektu stanu fabrycznego. Tak szczegółowe dbanie o auto m.in. wydłuża żywotność poszczególnych elementów wyposażenia, ale przede wszystkim przez długi czas cieszy oko właściciela. Mamy w swojej ofercie kilka sposobów na to by Twój samochód wyglądał jak w dniu wyjazdu z fabryki. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

Powłoki ochronne
Twardy wosk nakładany ręcznie, który nadaje karoserii wysoki połysk, jednocześnie usuwając ślady po wodzie, oraz tworząc powłokę hydrofobową odporną na wysokie temperatury. Pełna ochrona lakieru do 12 miesięcy. Naszym klientom proponujemy również trwalszą powłokę kwarcową, która zabezpiecza lakier samochodu przed zanieczyszczeniami, solą, ptasimi odchodami, chemią i promieniowaniem UV – minimalizuje również powstawanie zarysowań na lakierze. Pełna ochrona do 24 miesięcy.

Korekta lakieru – polerowanie maszynowe
Renowacja lakieru jest procesem mającym na celu całkowite lub częściowe usunięcie defektów występujących na powierzchni powłoki lakierniczej, a także zwiększenie lub nadanie jej utraconego połysku. Polega ona na usunięciu wszelkich niedoskonałości z powierzchni lakieru jak rysy, hologramy, zmatowienia itp. Można ją wykonać ręcznie lub maszynowo z użyciem maszyny polerskiej. Renowacja dzieli się na kilka etapów. Ich ilość jest uzależniona od stanu powierzchni, którą ustalamy w trakcie inspekcji. Wielostopniowość tego procesu związana jest z użyciem past polerskich o różnej gradacji (korekta 2-3 etapowa). Przed polerowaniem maszynowym oklejamy elementy plastikowe, gumowe, aby ich nie uszkodzić w trakcie korekty.

 

 

Renowacja reflektorów i polerowanie szyb
Wykonujemy renowację zniszczonych i zmatowiałych reflektorów podobną techniką do korekty lakieru. Polega ona na usunięciu wszelkich niedoskonałości z powierzchni lampy jak rysy i zmatowienia. W celu utrzymania długiego efektu blasku po renowacji nakładamy powłokę ceramiczną.

Usuwamy zarysowania po wycieraczkach z przednich szyb samochodowych oraz nakładamy warstwę ochronną i aplikujemy tzw. niewidzialne wycieraczki.

 

Powłoki ceramiczne CarbonQ
– przygotowanie: Przed nałożeniem powłoki ceramicznej często wymagana jest korekta lakieru w celu odzyskania jego blasku. Czyszczenie poprzez glinkowanie polega na usuwaniu wszelkiego mocno przyczepionego do lakieru brudu drobin asfaltu, nalotu z klocków hamulcowych, żywicy z drzew.

– aplikacja powłoki:

Powłoki ceramiczne zapewniają najwyższy poziom ochrony oraz połysku na pokrytych powierzchniach. Powłoki charakteryzują się najwyższą na rynku twardością. Trwałość najtwardszych powłok CarbonQ to okres do 5 lat gwarancji potwierdzona certyfikatem oraz hologramem na karoserię. Aplikacja powłoki nie powoduje utraty gwarancji producenta na lakier a jednocześnie podnosi wartość pojazdu.

 

 

Folie PPF i zmiana koloru
Po nałożeniu foli powstaje powłoka hydrofobowa. Posiada ona właściwości samoregeneracji w celu korekcji lekkich zarysowań powierzchni. Warstwa wierzchnia w połączeniu z odpornymi na promieniowanie UV środkami przeciwdziałającymi żółknięciu zapewniają niezrównaną czystość i połysk oraz
lepszą odporność na przebicie. STEK DYNOshield – najlepsza ochrona lakieru samochodowego dostępna od jednego z wiodących światowych producentów folii ochronnych. 10 lat gwarancji. Zmiana koloru Folie do zmiany koloru samochodu są idealnym zastępstwem drogiego, pracochłonnego oraz wymagającego procesu lakierowania pojazdu, jest to przede wszystkim proces odwracalny – a to tym nie można powiedzieć w przypadku lakierowania.

 

Auta zastępcze
Na czas wykonywania usługi gwarantujemy auto zastępcze bez dodatkowych opłat. Oferujemy również usługę Door to Door możemy odebrać oraz odstawić po usłudze Twój samochód w wyznaczone przez Ciebie miejsce.