Detailing – CAR SPA

Detaling

Zgodnie z ideą auto detailingu jesteśmy w stanie nie tylko kompleksowo zadbać o renowację samochodu od środka i na zewnątrz, ale również odnowić każdy jego element, aż do uzyskania efektu stanu fabrycznego. Tak szczegółowa pielęgnacja samochodu m.in. wydłuża żywotność poszczególnych elementów wyposażenia, ale przede wszystkim przez długi czas cieszy oko właściciela. Mamy w swojej ofercie kilka sposobów na to by Twój samochód wyglądał jak w dniu wyjazdu z fabryki. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

Powłoki ochronne

Twardy wosk nakładany ręcznie nadaje karoserii wysoki połysk, a jednocześnie usuwa ślady po wodzie, oraz tworzy powłokę hydrofobową odporną na wysokie temperatury. Powłoka ochronna lakieru zapewnia jego bezpieczeństwo do 12 miesięcy.
W swojej ofercie posiadamy również twardszą ochronę, zwaną powłoką kwarcową. Proponujemy ją naszym klientom, w celu zabezpiecza lakier samochodu przed zanieczyszczeniami, solą, ptasimi odchodami, chemią i promieniowaniem UV. Dodatkowo minimalizuje powstawanie zarysowań na lakierze. Powłoka kwarcowa zapewnia pełną ochronę do 24 miesięcy.

Korekta lakieru – polerowanie maszynowe
Renowacja lakieru jest procesem mającym na celu całkowite lub częściowe usunięcie defektów występujących na powierzchni powłoki lakierniczej, a także zwiększenie lub nadanie jej utraconego połysku. Polega na usunięciu wszelkich niedoskonałości z powierzchni lakieru jak rysy, hologramy, zmatowienia itp. Można ją wykonać ręcznie lub maszynowo z użyciem maszyny polerskiej. Renowacja dzieli się na kilka etapów. Ich ilość jest uzależniona od stanu powierzchni, którą ustalamy w trakcie inspekcji. Wielostopniowość tego procesu związana jest z użyciem past polerskich o różnej gradacji (korekta 2-3 etapowa). Przed polerowaniem rys na lakierze oraz innych niedoskonałości oklejamy elementy plastikowe, gumowe, aby ich nie uszkodzić w trakcie korekty.

 

 

Renowacja reflektorów i polerowanie szyb

Zachowanie przejrzystości lamp samochodowych wpływa nie tylko na estetykę samochodu, ale również na bezpieczeństwo podczas jazdy.
W tym celu wykonujemy renowację zniszczonych i zmatowiałych reflektorów podobną techniką jak podczas korekty lakieru. Polega ona na usunięciu wszelkich niedoskonałości z powierzchni lampy jak rysy i zmatowienia. Maszynowe polerowanie lamp umożliwia usunięcie zarysowań i zmatowień, które powstały w wyniku czynników atmosferycznych.  W celu utrzymania długiego efektu po regeneracji reflektorów nakładamy powłokę ceramiczną.
Jesteśmy również w stanie skutecznie usunąć zarysowania po wycieraczkach z przednich szyb samochodowych. Następnie, aby wydłużyć efekt, nakładamy warstwę ochronną i aplikujemy tzw. niewidzialne wycieraczki.

 

Powłoki ceramiczne CarbonQ

Powłoki ceramiczne zapewniają najwyższy poziom ochrony oraz połysku na pokrytych powierzchniach. CarbonQ charakteryzuje się najwyższą twardością na rynku. Na ten rodzaj powłoki ceramicznej zapewniamy do 5 lat gwarancji potwierdzonej certyfikatem oraz hologramem na karoserię.
Jednocześnie warto dodać, że aplikacja powłoki nie powoduje utraty gwarancji producenta na lakier, a jednocześnie podnosi wartość pojazdu.

 

 

Folie PPF i zmiana koloru
Po nałożeniu foli powstaje powłoka hydrofobowa. Posiada ona właściwości samoregeneracji w celu korekcji lekkich zarysowań powierzchni. Warstwa wierzchnia w połączeniu z odpornymi na promieniowanie UV środkami przeciwdziałającymi żółknięciu zapewniają niezrównaną czystość i połysk oraz
lepszą odporność na przebicie. STEK DYNOshield – najlepsza ochrona lakieru samochodowego dostępna od jednego z wiodących światowych producentów folii ochronnych. 10 lat gwarancji. Zmiana koloru Folie do zmiany koloru samochodu są idealnym zastępstwem drogiego, pracochłonnego oraz wymagającego procesu lakierowania pojazdu, jest to przede wszystkim proces odwracalny – a to tym nie można powiedzieć w przypadku lakierowania.

Auta zastępcze

Na czas wykonywania usługi gwarantujemy auto zastępcze, które otrzymasz od nas bez dodatkowych opłat.
W celu zapewnienia najwyższego komfortu naszym klientom, oferujemy również usługę Door to Door. Jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie pojazd oraz odstawić auto pod sam dom lub w wyznaczone miejsce po zrealizowanej usłudze.